"Apsolutno nisam znao ništa o njoj. Viđao sam je par puta, kako stoji naslonjena na neki glupi zid hodnika i sluša neku svoju, verovatno, glupu muziku. Mrzeo sam njen glupi osmeh koji je nosila sa sobom čak i kad je padala kiša, mrzeo sam njen veseli hod, njena glupa previše vedra javljanja i mahanja, njene glupe drugarice sa kojima se nikad nije uklapala i mrzeo sam celu njenu glupavu pojavu.. A najviše?? Najviše sam mrzeo to što sam hteo da stojim naslonjen na taj glupi zid i slušam sa njom njenu glupu muziku, dok se ona glupavo smeši i previše veselo javlja svojim glupim drugaricama.. Eto. I ja sam hteo da budem nešto glupo njeno."
- http://obecavam-da-razumem.tumblr.com/ (via obecavam-da-razumem)

(via obecavam-da-razumem-deactivated)

  1. poisoniwy reblogged this from calm-khaos
  2. realwishescometrue reblogged this from nemamideja
  3. calm-khaos reblogged this from nemamideja
  4. nemamideja reblogged this from na-kraju-duge-blog
  5. draconia-t reblogged this from dostoyevska
  6. sta-sad reblogged this from ganhuli
  7. ganhuli reblogged this from is-your-kid-on-hard-drugs
  8. special-snowflakee reblogged this from prekid-stvarnosti
  9. gramljubavixo-blog reblogged this from na-kraju-duge-blog
  10. aestheticneeds14 reblogged this from dziigibau
  11. dziigibau reblogged this from na-kraju-duge-blog
  12. bxlaurus reblogged this from ne-seri-vise-blog
  13. lunar-morsus reblogged this from chevvydoor
  14. ne-seri-vise-blog reblogged this from kakvesutimisli-takavtijetumbr
  15. kakvesutimisli-takavtijetumbr reblogged this from neobicnobicna
  16. chevvydoor reblogged this from neobicnobicna
  17. neobicnobicna reblogged this from switchingusername
  18. switchingusername reblogged this from ma-solei
  19. ilmaaaaa reblogged this from traceintheinfinity
  20. evilskvikn reblogged this from hopetornapart